Пошук поїздів

УВЕДІТЬ В ПОЛЕ НИЖЧЕ НАЗВУ СТАНЦІЙ, ЩОБ ЗНАЙТИ ПОЇЗД:

РЕТРО-ПОЇЗД у Києві | Ретро поезд вокруг Киева, расписание

Ретро-поїзд довкола Києва: розклад та квитки на екскурсійний потяг

З червня 2012 року Укрзалізниця пропонує всім киянам та гостям столиці унікальну подорож на справжньому паротязі!

Екскурсійний ретро-поїзд курсує довкола Києва та має 3 сучасні вагони для пасажирів, а також вагон-ресторан у поїзді.

Екскурсія на старому поїзді в Києві

Екскурсія триває 2 години, протягом яких пасажирам розповідають цікаві історії про минуле та сучасне Укрзалізниці. У складі ретро-поїзда курсує 1 чи 2 вагони, а також вагон-ресторан.

Розклад: відправлення здійснюється зі станції Київ-Пасажирський по вихідних та святкових днях о 15 год. 28 хв., прибуття назад о 17 год. 47 хв.

Квитки на екскурсійний тур ретро-поїзда можна придбати в залізничних касах центрального залізничного вокзалу станції Київ-Пасажирський у день відправлення старого поїзда та  заздалегідь.

Телефон для довідок, замовлення екскурсії на поїзді, білети тощо: 481-12-08
---
Расписание экскурсий на ретро-поезде в Киеве, заказ билетов на паровоз вокруг Киева осуществляется по телефону 481-12-08, билеты на экскурсионный паровоз продаются в кассах центрального жд вокзала Киева.

Timetable, tickets for the old train around Kyiv: phone 481-12-08.

Тема: ретро поїзд розклад | расписание ретро поезда Киев

4 коментарі:

Анонім сказав...

мне не понравилось,за окном мусорные свалки и гаражи в графити, текст не совсем интересен, прерывается и читается плохода еще или с отставанием или на опережение, в паузах- тишина. а спустя 1.5 часа екскурсии включили шипящее радио с бесконечной рекламой. в вагоне было 7 взрослых и 1 ребенок...

Анонім сказав...

у вас помилка в номері тел. правильний 481 -12 08

Анонім сказав...

ГАНЬБА!Анонім сказав...

Ми купили квитки на розрекламований ретро-потяг, в якому слову "ретро" відповідав лише паротяг.
Вагони можна назвати умовно новими.
У вагоні диктор по радіо пошепки російською мовою розповідала про щось, чого майже не було чути. Якщо ми щось чули - то це лише окремі уривки деяких фраз.
У вагоні було багато дітей, які очікували побачити Діда Мороза (адже обіцяли поїзд Діда Мороза!) - Дід Мороз не прийшов.
У так званому вагоні-"ресторані" не можна було купити дитині склянку соку, а вимагали купити цілу упаковку! Гарячої води для чаю вистачило лише на перші півгодини!
Вартість квитка для дитини складала 70 гривень - це занадто! І до речі, для дітей ця майже 3-х годинна "подорож" була зовсім не цікавою. Чому ж не подумали про дітей? ГАНЬБА! ГАНЬБА! ГАНЬБА!

Дописати коментар

Квитки, ціни на білети, розклад поїздів Київ: